Podstawy przedsiębiorczości
- ebook , przedsiębiorczość i firma , ekonomia, konkurencyjność, konsument, płace, rozwój ekonomiczny, przedsiębiorczość transgraniczna, mikroekonomia, upadłość, przedsiębiorczość, system rynkowy, wzrost i rozwój gospodarczy, przedsiębiorczość wirtualna
3,7
- Autor:
Mieczysław Nasiłowski
- Wydawnictwo:
Key Text
- ISBN:9788387251338
- Format:PDF
13,14 zł
Produkt niedostępny
Podręcznik dla szkół ponadgimnazjalnych, dopuszczony do użytku szkolnego i wpisany do wykazu podręczników szkolnych przeznaczonych do kształcenia ogólnego podstaw przedsiębiorczości na poziomie liceum ogólnokształcącego, liceum profilowanego i technikum.
RECENZJE
Z wielką satysfakcją można odnotować fakt, że przygotowany podręcznik do nauki przedsiębiorczości można zalecić nie tylko szkołom średnim, a także szerszemu gronu czytelników. Napisany jest bowiem przystępnie, a przy tym ma charakter kompleksowy, tj. zawiera zagadnienia niezbędne nie tylko w zrozumieniu samej przedsiębiorczości, ale instytucjonalnego układu gospodarki. Autorem książki jest wybitny ekonomista, doświadczony dydaktyk, znany i ceniony twórca wielu dzieł, w tym podręczników i innych publikacji z zakresu ekonomii.
prof. dr hab. Elżbieta Mączyńska
SZKOŁA GŁÓWNA HANDLOWA
Profesor M. Nasiłowski należy do nielicznego grona polskich wybitnych ekonomistów potrafiących przekazać Czytelnikowi „magmę” wiedzy ekonomicznej w sposób przyjazny i zachęcający do kreatywnego jej wykorzystywania. „Podstawy przedsiębiorczości” na pewno umocnią pozycję Autora jako lidera pod względem liczby sprzedanych podręczników ekonomicznych w Polsce.
prof. dr hab. Adam Noga
WICEPREZES POLSKIEGO TOWARZYSTWA EKONOMICZNEGO
Cieszę się, że na rynku, wśród wielu innych publikacji, pojawi się podręcznik znawcy problemów ekonomicznych, pedagoga, który w doskonały sposób wyczuwa zainteresowania ucznia, odpowiadając przy tym na aktualne treści kształcenia.
mgr Krzysztof Kowalczyk
NAUCZYCIEL PRZEDMIOTÓW EKONOMICZNYCH
Teksty wykładów prezentujących poszczególne problemy, teksty zadań i pytań kierowanych do uczniów, podpisy pod ilustracjami, a także zestawienia i wykresy zostały opracowane niezwykle starannie i napisane wzorową polszczyzną, zgodną ze wszystkimi normami współczesnego języka polskiego.
prof. dr hab. Józef Porayski-Pomsta
INSTYTUT JĘZYKA POLSKIEGO UNIWERSYTETU WARSZAWSKIEGO